BK250-600-SZ
MFR.Part #
BK250-600-SZ
JLCPCB Part #
C94464
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
1.2A 10A 1W 250V 2Ω 5.1mm 600mA 600mΩ 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS