SMAJ100CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ100CA/TR13
JLCPCB Part #
C309846
Package
SMA(DO-214AC)
Description
100V 111V 162V 1uA 2.5A 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS