680KD20J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
680KD20J
JLCPCB Part #
C522833
Package
Plugin,P=10mm
Description
135V 200mW 3kA 40V 49J 5.8nF@1kHz 56V 68V 插件,P=10mm Varistors ROHS