BK60-040-DZ-E0.5
MFR.Part #
BK60-040-DZ-E0.5
JLCPCB Part #
C523022
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1Ω 3.8s 400mA 40A 500mΩ 560mW 60V 800mA 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS