821KD20-P10
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
821KD20-P10
JLCPCB Part #
C522863
Package
Plugin,P=10mm
Description
1.355kV 1W 282J 500pF@1kHz 510V 6.5kA 670V 820V 插件,P=10mm Varistors ROHS