15KPA43CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA43CA/B
JLCPCB Part #
C522180
Description
-55℃~+150℃ 15kW 216.3A 2uA 43V 48V 69.8V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS