180KD10J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
180KD10J
JLCPCB Part #
C522209
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
11V 14V 18V 1kA 36V 3J 5.6nF@1kHz 50mW 插件,P=7.5mm Varistors ROHS