3RL600M-5-S
MFR.Part #
3RL600M-5-S
JLCPCB Part #
C481721
Package
SMD,7.2x5mm
Description
-40℃~+85℃ 1kV 2pF 3 5kA 5mm 600V 7.2mm ±20% SMD,7.2x5mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS