SMDJ70CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ70CA/TR13
JLCPCB Part #
C310155
Package
SMC(DO-214AB)
Description
113V 26.5A 2uA 3kW 70V 77.8V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS