1.5KE82A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE82A/B
JLCPCB Part #
C521836
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 113V 13.5A 1uA 70.1V 77.9V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS