30KPA48A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA48A/B
JLCPCB Part #
C522468
Description
-55℃~+150℃ 150uA 371.3A 48V 53.6V 81.6V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS