DKA2-24S5P
Extended
Manufacturer
Bothhand Enterprise
MFR.Part #
DKA2-24S5P
JLCPCB Part #
C2690449
Package
SIP,19.6x7mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5kV 10.1mm 10uF 19.6mm 21.6V~26.4V 24V 2W 7mm 83mA 84% SIP,19.6x7mm Isolated Power Modules ROHS