DQA1-12S2P
Extended
Manufacturer
Bothhand Enterprise
MFR.Part #
DQA1-12S2P
JLCPCB Part #
C2690352
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5kV 10.1mm 10.8V~13.2V 11.6mm 12V 17mA 1W 22uF 6mm 80% 83mA 插件 Isolated Power Modules ROHS