BX-XH2.54-7PLT-XM
MFR.Part #
BX-XH2.54-7PLT-XM
JLCPCB Part #
C52025092
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1x7P 2.5mm 250V 3A 7 7P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS