BX-XH2.54-6PZZ-BD
MFR.Part #
BX-XH2.54-6PZZ-BD
JLCPCB Part #
C53152009
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 17.5mm 1x6P 2.5mm 250V 3A 5.75mm 6 6P 7mm Through Hole 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS