BX-XH2.54-4PLT-XM
MFR.Part #
BX-XH2.54-4PLT-XM
JLCPCB Part #
C52025089
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS