BX-XH2.54-11PWT
MFR.Part #
BX-XH2.54-11PWT
JLCPCB Part #
C22368055
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 10.5mm 11 11P 1x11P 2.5mm 250V 32.5mm 3A 6.2mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass Surface Mount, Right Angle Tin XH SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS