BX-XH2.54-10PWT-XM
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-XH2.54-10PWT-XM
JLCPCB Part #
C52025104
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 2.5mm 250V 3A Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS