BX-MX1.25-8PCB
MFR.Part #
BX-MX1.25-8PCB
JLCPCB Part #
C19272499
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x8P 8 8P Brass PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle Tin White SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS