BX-MX1.25-8PLT
MFR.Part #
BX-MX1.25-8PLT
JLCPCB Part #
C19272482
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 15mm 1A 1x8P 4.4mm 4.7mm 8 8P Auxiliary Solder Pin Beige Brass PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS