BX-PM1.27-2-4PU-W
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-PM1.27-2-4PU-W
JLCPCB Part #
C37328888
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 2x4P 4.3mm 8P Gold Phosphor bronze Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS