BX-BX-GH1.25-14PLT
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-BX-GH1.25-14PLT
JLCPCB Part #
C22368028
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 14 14P 1A 1x14P 20.75mm 4.2mm 4.95mm Auxiliary Solder Pin Beige GH LCP Phosphor Bronze Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS