BX-MX1.25-5PWZ-BD
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-MX1.25-5PWZ-BD
JLCPCB Part #
C53152053
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1x5P 3.2mm 4.7mm 5 5P 8.05mm Right Angle 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS