BX-MX1.25-2PWZ-BD
MFR.Part #
BX-MX1.25-2PWZ-BD
JLCPCB Part #
C53152050
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1x2P 2 2P 3.2mm 4.3mm 4.7mm Right Angle 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS