BX-HA2.54-13PWT
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-HA2.54-13PWT
JLCPCB Part #
C22368052
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
1 10.5mm 13 13P 1x13P 2.5mm 37.5mm 3A Auxiliary Solder Pin Beige Brass Surface Mount, Right Angle Tin XHB SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS