BX-HA2.54-4PWZ-GW
MFR.Part #
BX-HA2.54-4PWZ-GW
JLCPCB Part #
C42441659
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.5mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 7.17mm Beige Copper alloy PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS