BX-HA2.54-2PZZ-BD
MFR.Part #
BX-HA2.54-2PZZ-BD
JLCPCB Part #
C53152015
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A Copper alloy LCP Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS