BX-VH3.96-10PZZ-GW
MFR.Part #
BX-VH3.96-10PZZ-GW
JLCPCB Part #
C42441674
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 14mm 1x10P 250V 3.96mm 39.6mm 7.9mm 7A Beige Copper alloy PA66 Through Hole Tin UL94V-0 VH Plugin,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS