BX-DGVC-3.81-4P-B
MFR.Part #
BX-DGVC-3.81-4P-B
JLCPCB Part #
C49023169
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS