BX-ZH1.5-10PZZ
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-ZH1.5-10PZZ
JLCPCB Part #
C18077735
Package
Plugin,P=1.5mm
Description
1 1.5mm 10 10P 16.5mm 1x10P 250V 3.7mm Brass PA66 Through Hole Tin White ZH Plugin,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS