SPDL121006-500-2P-T
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SPDL121006-500-2P-T
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 500Ω@100MHz 50V 6Ω 8mA - Common Mode Filters ROHS