SCRH64-471
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SCRH64-471
JLCPCB Part #
C17498375
Package
SMD,7.1x6.5mm
Description
200mA 3.93Ω 380mA 470uH ±20% SMD,7.1x6.5mm Power Inductors ROHS