SCRH5D28R-270
MFR.Part #
SCRH5D28R-270
JLCPCB Part #
C17599309
Package
SMD,6.3x6.2mm
Description
1.5A 146mΩ 27uH 850mA ±30% SMD,6.3x6.2mm Power Inductors ROHS