SCRH127/LD-391
MFR.Part #
SCRH127/LD-391
JLCPCB Part #
C17558499
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.04A 1.1A 390uH 572mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS