SCRH125-180
MFR.Part #
SCRH125-180
JLCPCB Part #
C17429150
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
18uH 34mΩ 3A 4.22A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS