SCRH125-121
MFR.Part #
SCRH125-121
JLCPCB Part #
C17441754
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.1A 1.6A 120uH 220mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS