SC4020FH-470
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SC4020FH-470
JLCPCB Part #
C6671951
Package
SMD,19.5x13.3mm
Description
132mΩ 2.1A 2.4A 47uH ±20% SMD,19.5x13.3mm Power Inductors ROHS