SCRH105RY-560
MFR.Part #
SCRH105RY-560
JLCPCB Part #
C17343133
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.9A 149mΩ 2A 56uH ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS