SCRH105R-471
MFR.Part #
SCRH105R-471
JLCPCB Part #
C17229688
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.28Ω 470uH 500mA 700mA ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS