SCRH105-181
MFR.Part #
SCRH105-181
JLCPCB Part #
C17496202
Package
SMD,10.1x9.2mm
Description
1.05Ω 180uH 1A 700mA ±20% SMD,10.1x9.2mm Power Inductors ROHS