SCRH125-181
MFR.Part #
SCRH125-181
JLCPCB Part #
C17686115
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.44A 180uH 320mΩ 900mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS