SCRH103R-330
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SCRH103R-330
JLCPCB Part #
C17555396
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.45A 1.46A 213mΩ 33uH ±30% SMD,10.5x10.3mm Abolished Device ROHS