SCIHP0420TB-1R5
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SCIHP0420TB-1R5
JLCPCB Part #
C6472694
Package
SMD,4.8x4.4mm
Description
1.5uH 4A 6A ±20% SMD,4.8x4.4mm Power Inductors ROHS