SCEP125H-2R8
MFR.Part #
SCEP125H-2R8
JLCPCB Part #
C6472659
Package
SMD-3P,12.9x12.9mm
Description
12.2A 12.3A 2.8uH 5.4mΩ ±20% SMD-3P,12.9x12.9mm Power Inductors ROHS