SC2220-100
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SC2220-100
JLCPCB Part #
C6289803
Package
SMD,6x5.3mm
Description
1.7A 10uH 130mΩ ±20% SMD,6x5.3mm Power Inductors ROHS