DP7007G-R100
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
DP7007G-R100
Description
-40℃~+85℃ 1 10mVp-p、18mVp-p、20mVp-p、35mVp-p、40mVp-p、50mVp-p 12.5mm 22.2mm 500kHz、1MHz 50mA 6.5mm 700mV~5.5V 7A 8V~14V Step-down type - DC-DC Power Modules ROHS