0680L2500-25
MFR.Part #
0680L2500-25
JLCPCB Part #
C3165469
Package
SMD,6.1x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 2.5A 50A、100A SMD,6.1x2.5mm Disposable fuses ROHS