SCRH64-821
MFR.Part #
SCRH64-821
JLCPCB Part #
C17456679
Package
SMD,7.1x6.5mm
Description
150mA 240mA 8.24Ω 820uH ±20% SMD,7.1x6.5mm Power Inductors ROHS