TSF001B12026A
Extended
Manufacturer
BZCN
MFR.Part #
TSF001B12026A
JLCPCB Part #
C2888863
Package
DIP-4P,12x12mm
Description
12V 12mm 12mm 12mm 2.6N 50mA Black No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket DIP-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS