WF-ZH1.5-3PB1
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
WF-ZH1.5-3PB1
JLCPCB Part #
C53144827
Package
Push-Pull,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 1A 1x3P 3 3P Copper alloy Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS